09128000922

باغ تالار سورینو

باغ تالار سورینو

باغ تالار سورینو

برای آن که بتوانید تمام آن چیزی را که از ماه ها قبل برای جشن عروسی خود تدارک دیده اید،  به خوبی به نمایش بگذارید نیاز به یک مکان مناسب دارید. زمان مناسب برای اقدام به رزرو باغ تالار حداقل شش ماه قبل از تاریخ برگزاری مراسمتان است.
یکی از نکات اساسی برای انتخاب باغ و تالار دسترسی آسان برای میهمانان است. اگر که تالار و باغ های اطراف شهر سکونت خود را مد نظر دارید به این نکته توجه داشته باشید که حداقل مسیر سرراستی داشته باشد.
برای انتخاب باغ و تالار باید به این که در کدام محدوده ی آب و هوایی زندگی می کنید و مراسمتان در چه فصلی است دقت کنید. مثلا دمای بین 25 تا 35 درجه برای انتخاب باغ مناسب است و دمای کم تر یا بیشتر از آن باعث می شود دیزاین، گل آرایی و نور پردازی باغ که برای آن هزینه کرده اید از بین برود.
باغ تالار سورینو به شما این امکان را می دهد که در هر فصلی و در هر آب و هوایی مراسم خود را برگزار کنید. زیرا که  دارای تالاری مجلل و مدرن و باغی بزرگ و زیباست.
فضای مسقف تالار که مهم ترین بخش مراسم شما در آن برگزار می شود با توجه به تعداد میهمانان و همچنین سبک درخواستی شما چینش و دیزاین می شودتا محیط جشن شما را گرم و سرزنده نگه دارد. باغ تالار سورینو صحنه ی مناسبی را برای میزبانی از میهمانان و استیج بزرگی برای رقص در اختیارتان قرار می دهد تا با خیال آسوده شب رویایی را برای خود رقم بزنید.مهندسی دقیق صدا و آکوستیک این مجموعه به جرات در نوع خود و در مقایسه با تالار های دیگر منحصر به فرد و ویژه است.
باغ تالار سورینو با امکانات ویژه و عمارت شکیل و مدرن آماده ی ارائه خدمات کامل و بی نقص به شما است.

باغ تالار سورینو

باغ ذتالار سورینو